E-mailsupport@notovaucebna.boutique
Domů /Volonte & Co /Easy Piano /Volonte & Co Easy Piano Christmas noty pro klavír

-21%

Volonte & Co Easy Piano Christmas noty pro klavír
Volonte & Co Easy Piano Christmas noty pro klavír
Easy Piano

Volonte & Co Easy Piano Christmas noty pro klavír

422,50 Kč 334,00 Kč

Volonte & Co Easy Piano Christmas Anthology. Snadné vánoční noty pro klavír a koledy.


Skladem
- 1 +
· Doprava zdarma od 1 000,00 Kč, jinak 200,00 Kč Vrácení do 30 dnů · support@notovaucebna.boutique

Množstevní sleva

Zbývá pouze 5 ks na skladě.

Kategorie : Easy Piano

SKU : NOT-EAS-6265

Popis

Antologie Christmas z řady Easy Piano sbírá vánoční melodie ve snadném klavíru. Úpravy drží sevřenou polohu ruky a jasný rytmus. Proti částce 422,50 Kč zaplatíte méně.

Kdy svazek otevřete

Sešit poslouží na besídku, domácí Advent i školní vystoupení. Učitel rozebere koledy s předstihem podle obtížnosti.

Zápis pro snadnou hru

Notace zůstává velká a bez hustých akordů. Žák čte melodii a jednoduchý doprovod bez zbytečných skoků.

Funkce
  • výběr vánočních melodií a koled

  • snadná sazba se sevřenou polohou ruky

  • Řada: Easy Piano

  • Obsazení: klavír

  • Vydavatel: Volonte & Co

  • Repertoár: vánoční melodie

  • Obtížnost: snadná

  • Prodejce: Notová Učebna

Často kladené otázky
Hodí se jako dárek pro začínajícího pianistu?

Ano, známé koledy zahraje i po krátké době výuky.

Související produkty
Zobrazit vše
Platba kartou a PayPal

Platíte kartou nebo přes PayPal v zabezpečené pokladně.

Doprava zdarma od 1 000,00 Kč

Objednávky nad 1 000,00 Kč mají dopravu zdarma. Doručujeme celosvětově za 4–7 pracovních dnů.

Vrácení do 30 dnů

Zboží vrátíte poštou do 30 dnů a obdržíte plnou náhradu.

Kód UCEBNA14

Kód UCEBNA14 odečte 14 % z každého nákupu.